HBZ151M1HTR-1013
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
HBZ151M1HTR-1013
JLCPCB Part #
C3031631
Package
SMD,D10xL12.5mm
Description
-55℃~+125℃ 10mm 12.5mm 150uF 4000hrs@125℃ 50V ±20% SMD,D10xL12.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS