OVK331M0JTR-0606
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
OVK331M0JTR-0606
JLCPCB Part #
C250071
Package
SMD,D6.3xL5.9mm
Description
-55℃~+105℃ 330uF 5.9mm 5000hrs@105℃ 6.3V 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.9mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS