ORE821M0EBK-0608
MFR.Part #
ORE821M0EBK-0608
JLCPCB Part #
C134867
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5V 2.5mm 5.9A@100kHz 5000hrs@105℃ 6.3mm 820uF 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS