VEZ470M1CTR-0605
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VEZ470M1CTR-0605
JLCPCB Part #
C249778
Package
SMD,D6.3xL5.3mm
Description
-45℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 16V 47uF 5.3mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.3mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS