KM010M0500407PV1-D2.5
Extended
Manufacturer
UNITED
MFR.Part #
KM010M0500407PV1-D2.5
JLCPCB Part #
C2686319
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1uF 2.5mm 2000hrs 50V ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS