LZ100M4001013PE3-C3.8
Extended
Manufacturer
UNITED
MFR.Part #
LZ100M4001013PE3-C3.8
JLCPCB Part #
C1222401
Package
Plugin,D10xL13mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 10uF 120mA@100kHz 13mm 400V 5000hrs@105℃ 5mm 6Ω@100kHz ±20% 插件,D10xL13mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS