LW100M2501017PV4
Extended
Manufacturer
UNITED
MFR.Part #
LW100M2501017PV4
JLCPCB Part #
C2847239
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 10uF 2000hrs@105℃ 200mA@100kHz 20mm 250V 4Ω@100kHz 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS