LW102M6R31012PE4
Extended
Manufacturer
UNITED
MFR.Part #
LW102M6R31012PE4
JLCPCB Part #
C2937109
Package
Plugin,D10xL12mm
Description
-40℃~+105℃ 1000uF 100mΩ@100kHz 10mm 12mm 2000hrs@105℃ 6.3V 690mA@100kHz ±20% 插件,D10xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS