2GUTWBX100MAG16
Extended
Manufacturer
TK
MFR.Part #
2GUTWBX100MAG16
JLCPCB Part #
C530588
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 10uF 16mm 400V 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS