2WLGWB331M6R35
Extended
Manufacturer
TK
MFR.Part #
2WLGWB331M6R35
JLCPCB Part #
C530576
Package
Plugin,D35xL35mm
Description
-25℃~+105℃ 330uF 35mm 35mm 450V 5000hrs@105℃ ±20% 插件,D35xL35mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS