LWY1H471MFH20
Extended
Manufacturer
TK
MFR.Part #
LWY1H471MFH20
JLCPCB Part #
C530590
Package
Plugin,D12.5xL20mm
Description
-40℃~+105℃ 1.66A@100kHz 10000hrs@105℃ 12.5mm 20mm 45mΩ@100kHz 470uF 50V 5mm ±20% 插件,D12.5xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS