2WLGWA471M9R40
Extended
Manufacturer
TK
MFR.Part #
2WLGWA471M9R40
JLCPCB Part #
C530594
Package
Plugin,D35xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 3000hrs@105℃ 35mm 40mm 450V 470uF ±20% 插件,D35xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS