LWY1A471MFF11
Extended
Manufacturer
TK
MFR.Part #
LWY1A471MFF11
JLCPCB Part #
C530584
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 11.5mm 130mΩ@100kHz 3.5mm 470uF 640mA@100kHz 8000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS