2DUTWBX221M0M25
Extended
Manufacturer
TK
MFR.Part #
2DUTWBX221M0M25
JLCPCB Part #
C530578
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
1.05A@120Hz 10000hrs@105℃ 18mm 200V 220uF 25mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS