TLM3ADR043FTE
MFR.Part #
TLM3ADR043FTE
JLCPCB Part #
C1717736
Description
1W 43mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS