RA73F2A432RBTD
MFR.Part #
RA73F2A432RBTD
JLCPCB Part #
C3929099
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 432Ω Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS