TLM3ADR047FTE
MFR.Part #
TLM3ADR047FTE
JLCPCB Part #
C1717733
Description
1W 47mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS