TLM3ADR033FTE
MFR.Part #
TLM3ADR033FTE
JLCPCB Part #
C1717743
Description
1W 33mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS