TLM3ADR024FTE
MFR.Part #
TLM3ADR024FTE
JLCPCB Part #
C1717745
Description
1W 24mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS