CRGH2512F53K6
MFR.Part #
CRGH2512F53K6
JLCPCB Part #
C4308483
Description
-55℃~+155℃ 2W 53.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS