TLM2ADR022FTD
MFR.Part #
TLM2ADR022FTD
JLCPCB Part #
C1705691
Description
22mΩ 250mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS