TLM2ADR062FTD
MFR.Part #
TLM2ADR062FTD
JLCPCB Part #
C3918742
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62mΩ ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS