TL3AR015FTDG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TL3AR015FTDG
JLCPCB Part #
C4280075
Package
2512
Description
-65℃~+170℃ 15mΩ 1W ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS