TL3AR018FTDG
MFR.Part #
TL3AR018FTDG
JLCPCB Part #
C4046416
Description
-65℃~+170℃ 18mΩ 1W ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS