TL3AR025FTDG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TL3AR025FTDG
JLCPCB Part #
C4072301
Package
2512
Description
-65℃~+170℃ 1W 25mΩ ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS