SMW530RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMW530RJT
JLCPCB Part #
C2084698
Package
SMD
Description
-55℃~+200℃ 30Ω 500V 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS