SMV3W680KJT
MFR.Part #
SMV3W680KJT
JLCPCB Part #
C3989347
Package
SMD
Description
-65℃~+200℃ 3W 680kΩ Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS