3504G3A2K1FTDF
MFR.Part #
3504G3A2K1FTDF
JLCPCB Part #
C5494933
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 6W Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS