SMW510RJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMW510RJT
JLCPCB Part #
C2094091
Package
SMD,13.5x7.3mm
Description
-55℃~+200℃ 10Ω 500V 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD,13.5x7.3mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS