SMV3W180KJT
MFR.Part #
SMV3W180KJT
JLCPCB Part #
C2084575
Package
SMD
Description
-65℃~+200℃ 180kΩ 3W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS