SMW5120RJT
MFR.Part #
SMW5120RJT
JLCPCB Part #
C2075985
Description
-55℃~+200℃ 120Ω 500V 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS