SMV1W180KJT
MFR.Part #
SMV1W180KJT
JLCPCB Part #
C4141646
Description
-65℃~+200℃ 180kΩ 1W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS