SMW5180RJT
MFR.Part #
SMW5180RJT
JLCPCB Part #
C2091175
Description
-55℃~+200℃ 180Ω 500V 5W Wirewound Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS