RQ73C2B9K09BTD
MFR.Part #
RQ73C2B9K09BTD
JLCPCB Part #
C2084382
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 9.09kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS