CRGH2512F18R7
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH2512F18R7
JLCPCB Part #
C1705834
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 18.7Ω 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS