CRGH2010F825R
MFR.Part #
CRGH2010F825R
JLCPCB Part #
C4356319
Description
-55℃~+155℃ 1W 825Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS