RQ73C2B3K09BTD
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RQ73C2B3K09BTD
JLCPCB Part #
C2084108
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.09kΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS