RQ73C2B90K9BTD
MFR.Part #
RQ73C2B90K9BTD
JLCPCB Part #
C2084327
Description
-55℃~+155℃ 200V 400mW 90.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS