RQ73C2B24K9BTD
MFR.Part #
RQ73C2B24K9BTD
JLCPCB Part #
C2084020
Description
-55℃~+155℃ 200V 24.9kΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS