CPF0805B57K6E
MFR.Part #
CPF0805B57K6E
JLCPCB Part #
C4086595
Description
-55℃~+155℃ 100mW 57.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS