SG73P2BRTTD1103F
MFR.Part #
SG73P2BRTTD1103F
JLCPCB Part #
C6221564
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS