RQ73C2B64K9BTD
MFR.Part #
RQ73C2B64K9BTD
JLCPCB Part #
C4309620
Description
-55℃~+155℃ 400mW 64.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS