H41K96BYA
MFR.Part #
H41K96BYA
JLCPCB Part #
C1412737
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS