RQ73C2B20K5BTD
MFR.Part #
RQ73C2B20K5BTD
JLCPCB Part #
C2084009
Description
-55℃~+155℃ 20.5kΩ 200V 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS