CPF0603B560RE
MFR.Part #
CPF0603B560RE
JLCPCB Part #
C2079273
Description
-55℃~+155℃ 50V 560Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS