3430B2F2R0TDF
MFR.Part #
3430B2F2R0TDF
JLCPCB Part #
C7180250
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS