H8330KFZA
MFR.Part #
H8330KFZA
JLCPCB Part #
C3552476
Description
-55℃~+155℃ 250mW 330kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS