RQ73C2B20KBTD
MFR.Part #
RQ73C2B20KBTD
JLCPCB Part #
C2084010
Description
-55℃~+155℃ 200V 20kΩ 400mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS