RQ73C2A8K45BTD
MFR.Part #
RQ73C2A8K45BTD
JLCPCB Part #
C4273640
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS