RQ73C2A84K5BTD
MFR.Part #
RQ73C2A84K5BTD
JLCPCB Part #
C2084063
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100V 200mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS